technologia

Huawei P30 Lite 4/128 GB Czarny.

 

Huawei P30 Lite to niedrogi smartfon, który potrafi wszystko. Otrzymał duży laminowany wyświetlacz Full HD o proporcjach 19: 9, pojemną baterię, wydajny procesor i doskonałe możliwości fotograficzne i wideo. Obudowa ze szkła ładnie leży w dłoni, a obsługa szybkiego ładowania 18 w pozwoli zaoszczędzić czas i będzie szczególnie przydatna dla tych, którzy nie odmawiają sobie nowoczesnych gier.

 

Dla graczy P30 Lite zapewnia specjalny tryb GPU Turbo 2.0, który optymalizuje wydajność wbudowanego rdzenia graficznego. Ze względu na potężny sprzęt napełniania i optymalnej ilości pamięci RAM z uruchomieniem żadnych problemów aplikacji nie będzie dokładnie, a pamięć wbudowana może być rozszerzona na karcie (lub użyć tego gniazda dla drugiej karty SIM). A jeśli na początku może się wydawać, że wbudowany 128 GB wystarczy i tak, to widząc możliwości aparatu w smartfonie, obecność gniazda jest bardzo przyjemna.

 

Flagowe urządzenia Huawei już sprawdziły się w jakości zdjęć dzięki zastosowaniu technologii Leica.

P30 Lite, choć gorszy od nich-strzela więcej niż przyzwoicie. Główny aparat o rozdzielczości 32 Megapikseli ma 22 tryby automatycznego wyboru scen i wykonuje realistyczne portrety z efektem bokeh dzięki modułowi pomocniczemu. Ultra-szerokokątny obiektyw pozwala tworzyć spektakularne krajobrazy, A Inteligentna kamera selfie z 8 scenariuszami pozwala robić świetne autoportrety, z którymi będziesz dokładnie zaimponować subskrybentom i znajomym!