monitor

Monitor Acer V206HQLAb

Cel: domu i biura

Rozmiar wyświetlacza, w calach: 19.5

Rozdzielczość ekranu w pikselach: 1600×900

HD format: HD+

Format ekranu: 16: 9.

 

opis

 

Monitor Acer V206HQLA to nowoczesny model przeznaczony do użytku zarówno z domowymi komputerami osobistymi, jak i urządzeniami biurowymi. Wysoki kontrast i dobry kąt widzenia zapewniają wyraźny obraz podczas oglądania filmów i pozwalają profesjonalnie pracować z materiałami fotograficznymi i wideo. Minimalny czas reakcji matrycy eliminuje zniekształcenia w grach i podczas oglądania filmów, a technologia Acer ComfyView skutecznie eliminuje odblaski. Lekki, kompaktowy monitor o zwięzłej, funkcjonalnej konstrukcji doskonale pasuje do wnętrza pomieszczenia biurowego lub salonu.

 

 

Łatwa obsługa

 

Nie trzeba długo czekać, aby zrozumieć, jak działa monitor i jak go skonfigurować w odpowiedni sposób. Główne przyciski sterujące są wyświetlane na ramce ekranu. Możesz szybko ustawić żądane ustawienia jasności, chromatyczności i kontrastu obrazu.

 

 

Wygoda instalacji

 

Monitor można zamontować na standardowym stojaku lub zamontować na ścianie za pomocą opcjonalnego zawieszenia. W ten sposób zaoszczędzisz miejsce na biurku, uzyskasz pożądany kąt widzenia.